Відкриваючи серця разом з кордонами для Українців

Величезна Росія на повну потужність намагається підкорити Україну вже місяць. Нестримною силою власного духу українці стримують натиск. Світ відкрив своє серце і свої кордони для українців, що опинилися в жахливій ситуації. Якщо героїзм, як кажуть — це стояти до кінця і довше, то їхня відвага вражає.

омівки й надії українців тепер у попелі, та Ірландія приймає їх у свої обійми. Так Звана Безсоромна «спеціальна військова операція» він намагався створити видимість офіціозу, щоб прикрикрити гротеск варварської війни. Бомбардуючи лікарні, дитячі садки і театри він викрив свої справжні наміри.

Із надзвичайною жорстокістю він продовжує порушувати права суверенного сусіда. Тепер він загрожує світу ще й ядерною зброєю. Ірландія підтримує та захищає права малих націй. Наша країна теж жила в тіні імперії і занадто добре знає, що таке жахливі наслідки безглуздого територіал.

Понад 10 мільйонів українців змушені були покинути Батьківщину або рідний дім – здебільшого жінки з дітьми – ми пов’язані і часом, і історією з їхнім горем. Tom всім, хто приїжджає сюди, потрібно запропонувати не просто безпечний притулок, а й найтепліпший

. Ми їх пам’ятаємо. Але якщо ми хочемо проявити справжню пошану їхній жертві і їхній спадщині, ми також повинні простягнути руку, щоб допомогти тим, хто прибуває до наших берегів у час тяжкої потреби.

Україна — так само горда і незалежна країна, яка пізнала надзвичайні страждання. У 1932-1933 роках 3.9 українців мільйона, – а це 13 відсотків населення – загинули в результаті штучного голоду, відомого як Голодомор, поєднання українських слів “голод” та “морити”.

Голодомор – Результат катастрофічного плану йосипа сталіна що мав на меті замінити дрібні господарства україни державними колгоспами Державними колгоспами. Не зважаючи на велику ціну, люди повстали, і врешті-решт з часом тоталітарна влада програла.

Сьогодні українцям знову загрожує смертельна небезпека нової тиранії.

Сподівання путіна переписати історію і підлаштувати її до власних темних та безсоромних амбіцій мбіцій мбіцій не моужу. Його уявне почуття загрози перетворило життя народу України на пекло. З нестримною жорстокістю in прагне перекроїти світ за своїм спотвореним образом. Він програє. В облозі чи ні, народ України не подолати.

Обов’язок усіх свободолюбних людей – підтримувати українців. Ірландія може найкраще зробити це приймаючи тих, кому більше немає куди звернутися. Зробити це — наш привілей, а не лише обов’язок.

Як Сказала ірландська Борчиня За Мир Беттті вільямс: «« Повторюючи щоденно, що ти можеш змінити ситуацію, врешті-решт зможеш. Or try to do it in those days”.

https://www.independent.ie/opinion/editorial/-41480311.html Відкриваючи серця разом з кордонами для Українців

Fry Electronics Team

Fry Electronics.com is an automatic aggregator of the all world’s media. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials, please contact us by email – admin@fry-electronics.com. The content will be deleted within 24 hours.

Related Articles

Back to top button